Izolacje do systemów kominowych stalowych

Formatki do drzwiczek rewizyjnych

Formatki do drzwiczek rewizyjnych

Specjalnie przetworzony element z wełny mineralnej o dopasowanych wymiarach zgodnych ze specyfikacją Klienta. IZO-TECH umożliwia produkcję i przetwarzanie niestandardowych elementów, które są dedykowane do sytemu kominowego.

Granulat

Granulat

Granulat z wełny to włókna skalnej wełny mineralnej, którym podczas procesu technologicznego nie nadano konkretnej formy. Wełna przeznaczona jest do izolacji powierzchni lub przestrzeni trudnych do wypełnienia innymi wyrobami.

Izolacje do systemów kominowych stalowych

Izolacje do systemów kominowych stalowych

Oferujemy pełną gamę produktów do systemów kominowych stalowych. Wełna mineralna ze względu na swoje cechy zapewnia ochronę przeciwpożarową i izolację termiczną. Produkty z wełny skalnej mogą być wykonane i dostarczone do Klienta w różnych formach i kształtach np: otuliny spersonalizowane do potrzeb systemu kominowego, maty lamelowe, maty z siatką, maty z powłoką aluminiową czy włókna z wełny mineralnej.

Pierścienie z wełny skalnej

Pierścienie z wełny skalnej

Specjalnie przerobiony produkt z wełny mineralnej, który został wyprodukowany dokładnie według specyfikacji Klienta.

Mata z pokryciem

Płyty i maty

Płyty i maty dostępne z wełny skalnej lub szklanej, oferowane w różnych grubościach, gęstościach oraz z różnym pokryciem (np. z jednostronną okładziną z siatki galwanizowanej przyszytej galwanizowanym drutem do warstwy wełny) w zależności od potrzeb Klienta. 

Łupki z wełny skalnej

Łupki z wełny skalnej

Łupki z wełny skalnej - to odcinki otulin wykonane ze skalnej wełny mineralnej o różnych średnicach wewnętrznych i grubościach ścian.Wewnętrzną średnicę, długość i grubość odcinków otulin można dostosować do wymiarów rury i wymagań Klienta. Indywidualizacja wszystkich elementów jest kluczem do idealnego dopasowania izolacji do rury kominowej, co skutkuje optymalną efektywnością energetyczną i wydajnością