Wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo

Alu lamella mat

Alu lamella mat

Mata Rockwool

ALU LAMELLA MATA to lekka i sprężysta mata lamelowa wyprodukowana ze skalnej wełny mineralnej, pokryta jednostronnie folią aluminiową zbrojoną. Dzięki prostopadłemu ułożeniu włókien do okładziny nie ulega odkształceniom na zagięciach i zachowuje swoją pierwotną grubość. 

Klimafix

Klimafix

Mata Rockwool

KLIMAFIX to lamelowa mata izolacyjna wykonana ze skalnej wełny mineralnej posiadająca pokrycie z folii aluminiowej zbrojonej oraz warstwę samoprzylepną zabezpieczoną folią PE. Produkt zalecany jest do stosowania jako izolacja termiczna, akustyczna oraz przeciwkondensacyjna kanałów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Do niekwestionowanych zalet produktu Klimafix należą:

Ventilam Alu

Ventilam Alu

Mata Isover

VENTILAM ALU to mata z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych jednostronnie pokryta zbrojoną folią aluminiową. Matę charakteryzuje prostopadły układ włókien w stosunku do powłoki z folii. Sprężystość oraz charakterystyczny dla maty prostopadły układ włókien pozwala na zachowanie stałej grubości maty niezależnie od izolowanego kształtu.

ventilam alu plus

Ventilam Alu Plus

Mata Isover

VENTILAM ALU PLUto lamelowa, samoprzylepna mata izolacyjna z wełny mineralnej z włókien szklanych, posiadająca fabrycznie nałożoną warstwę folii aluminiowej zbrojonej oraz warstwę samoprzylepną, dzięki której montaż nie wymaga stosowania dodatkowych elementów łącząco-montażowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu izolowanie jest dużo łatwiejsze i przede wszystkim szybsze. Atutem produktu jest jego wysoka sprężystość, lekkość oraz elastyczność. Zminimalizowano również problem kruszenia i pylenia podczas docinania mat. 

Conlit 150 P

Conlit 150 P

Płyta Rockwool

Conlit 150 P to płyty ogniochronne wykonane z wełny skalnej, które posiadają szereg możliwości zastosowań w ochronie przeciwpożarowej. Stworzony przez firmę Rockwool system Conlit 150 pozwala na zabezpieczenia w klasach R30 do nawet R240. Dzięki temu, że płyty są wykonane z wełny są jedną z najlżejszych technologii obudowy płytowej konstrukcji, dodatkową zaletą systemu jest niski współczynnik przewodzenia ciepła.

Płyty Conlit 150 P są przeznaczone do zabezpieczeń:

Conlit Plus

Conlit Plus

Płyta Rockwool

CONLIT PLUS to płyty izolacyjne wchodzące w skład całego Systemu Conlit Plus. Wyprodukowane są z twardej wełny mineralnej, wzbogaconej cząsteczkami wodorotlenku magnezu, który przyczynia się do poprawy właściwości ogniochronnych tej izolacji. Dzięki temu możliwe było zredukowanie i ujednolicenie grubości płyt izolacyjnych do 60 mm niezależnie od wymaganej klasy odporności ogniowej. Płyty Conlit Plus od strony zewnętrznej pokryte są folią aluminiową. 

INDUSTRIAL BATTS BLACK 60

Industrial Batts Black 60

Płyta Rockwool

INDUSTRIAL BATTS BLACK 60  są to płyty izolacyjne o gęstości 60 kg/m3 wykonane z wełny mineralnej pokryte czarnym welonem z włókna szklanego stosowane do termicznego i akustycznego izolowania kanałów wentylacyjnych od strony wewnętrznej. Dzięki swojej unikatowej strukturze posiadają wysokie parametry izolacyjne w zakresie tłumienia dźwięków.

INDUSTRIAL BATTS BLACK 80

Industrial Batts Black 80

Płyta Rockwool

INDUSTRIAL BATTS BLACK 80 są to płyty izolacyjne o gęstości 80 kg/m3 wykonane z wełny mineralnej pokryte czarnym welonem z włókna szklanego stosowane do termicznego i akustycznego izolowania kanałów wentylacyjnych od strony wewnętrznej. Dzięki swojej unikatowej strukturze posiadają wysokie parametry izolacyjne w zakresie tłumienia dźwięków.

ventilux 6335

Ventilux 6335

Płyta Isover

VENTILUX 6335 to płyta z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych, jednostronnie pokryta zbrojonym welonem szklanym. Płyta przeznaczona jest do stosowania w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej jako wewnętrzna izolacja termiczna i akustyczna kanałów wentylacyjnych, tłumików akustycznych, central klimatyzacyjnych, agregatów wentylacyjnych, komór tłumiących i pomieszczeń, w których należy obniżyć poziom hałasu. Płyty posiadają Atest Higieniczny uprawniający do stosowania w laboratoriach oraz w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

PAROC Hvac Section AluCoat T

PAROC Hvac Section AluCoat T

Otulina Paroc

PAROC HVAC Section AluCoat T to otulina z wełny mineralnej pokryta zbrojoną folią aluminiową z zakładką samoprzylepną. Przeznaczona jest do izolacji terminicznej i akustycznej rurociągów grzewczych, c.o., parowych, przewodów klimatyzacyjnych instalacji przemysłowych i przewodów kominowych.

Otulina dostępna jest w odcinkach 1,2mb.